SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Pozitif köpek internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız. Site sahibi bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Pozitif köpek.internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanmasıNI, değiştirilmesiNİ, yayımlanmasını ve dağıtımını yapamazsınız. Aksi tespit edildiği durumlarda site sahibi gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.

Site sahibi internet sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Site sahibi yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Pozitif köpek internet sitesi, kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika doğrultusunda, internet sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır

Pozitif köpek internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. Pozitif köpek site sahibi, bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Pozitif köpek sitesinde yazılanların uygulamaları köpek sahiplerinin insiyatifindedir. Köpek eğitmek ve köpekle yaşamak tamamen risksiz değildir. Köpeğinizi eğitirken ve onunla yaşarken sitede yazılanların uygulanmaya çalışılmasından dolayı olabileceklerden site sahibi sorumlu tutulamaz.